#громадськемісце Урсула фон дер Ляєн очікує початку переговорів про вступ України в ЄС до кінця червня #крим #krym #crimea #крым

Урсула фон дер Ляєн очікує початку переговорів про вступ України в ЄС до кінця червня

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що переговори про вступ України до ЄС мають початися до кінця червня.

«Україна виконала всі кроки, які ми сформулювали. І тому ми віримо, що Європейський союз має розпочати переговори про вступ уже до кінця цього місяця», – сказала вона 11 червня у Берліні на конференції з питань відновлення України.

За словами фон дер Ляєн, реформи, які проводить Україна, є основою для того, щоб зробити Україну «привабливим майданчиком для інвестицій, для бізнесу», так само як і наблизити її до ЄС.

Президент України Володимир Зеленський під час свого виступу вкотре заявив, що Україна виконала всі умови для початку переговорів щодо членства в Європейському союзі.

«Всі передумови реалізовані. Цей червень має стати таким часом, коли буде затверджена переговорна рамка й розпочнуться самі переговори», – заявив він.

За його словами, це важливо тому, що «це виконання обіцянок, які дала Європа, і доказ того, що Європу не зламати ані тиском, ані штучними сумнівами або будь-якими маніпуляціями».

7 червня стало відомо, що Європейська комісія підтримала початок переговорів про вступ України до Європейського союзу.

Раніше медіа, в тому числі видання Euractiv, повідомили з посиланням на поінформованих співрозмовників, що Єврокомісія зробила висновок, що Україна та Молдова «достатньо готові» до формального початку переговорів щодо вступу до Євросоюзу. Зокрема, комісія підтвердила послам ЄС, що Україна повністю виконала чотири, а Молдова – всі три кроки реформ потрібні для початку переговорів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО