#громадськемісце У Криму на березі водосховища розростається звалище #крим #krym #crimea #крым

В анексованому Росією Криму на березі Білогірського водосховища зростають масштаби несанкціонованого звалища, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.


Масштаби звалища біля Білогірського водосховища швидко збільшуються

Звалище розтяглося на сотні метрів прямо вздовж ґрунтової дороги, що проходить від Білогірська до Білогірського водосховища.


Звалище біля Білогірського водосховища розростається, перетворюючись на екологічну проблему

«Це звалище існує вже не перший місяць, але останнім часом її масштаби стали швидко збільшуватися. Зрозуміло, що сміття сюди вивозиться приватними особами. Засмітили й ліщину біля цієї ж дороги, там взагалі антисанітарія, звалюють зі схилу під дерева побутове сміття. І всім байдуже, у тому числі відповідальним особам, про роботу екологічного інспектора в Білогірську не чути, в результаті все більше страждає і естетика місцевості, і екологія», – розповів Крим.Реалії місцевий краєзнавець, прізвище якого редакція не називає з безпеки.


Сміттєзвалище наближається все ближче до берега Білогірського водосховища

У російському Міністерстві екології та природних ресурсів Криму пропонують кримчанам винагороду за інформацію про несанкціоновані звалища, але проблема продовжує залишатися гострою у курортному Криму.

Російська влада Криму виділяє сотні мільйонів рублів на ліквідацію несанкціонованих звалищ, як правило, це боротьба з наслідками проблеми, а не її причинами, що робить цей процес малоефективним.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО