#громадськемісце На війні загинула колишня стилістка студії «Квартал 95» з Криму #крим #krym #crimea #крым

На війні загинула колишня стилістка студії «Квартал 95» з Криму

На війні загинула кримчанка, колишня стилістка студії «Квартал 95» Шура Рязанцева із позивним «Ялта». Про це повідомила її сестра Валерія Рязанцева.

«На превеликий жаль, Шурочки більше немає…» – написала вона.

Другого червня військова опублікувала пост, присвячений своєму 40-річчю. Також вона написала, що приєдналася до нового військового підрозділу Десантно-штурмових військ України.

За яких обставин загинула Шура Рязанцева, не повідомляється.

До повномасштабного вторгнення Росії Рязанцева була стилісткою одягу, одягала акторів «Кварталу 95» та президента України Володимира Зеленського.

2014 року Рязанцева брала участь у Революції гідності, зокрема, як сама розповідала дівчина, допомагала рятувати поранених на вулиці Інститутській.

У березні 2014-го потрапила до п’ятиденного російського полону, коли їхала на батьківщину до Криму. У лютому 2022 року Рязанцева приєдналася до лав територіальної оборони України.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN

ДЖЕРЕЛО