#громадськемісце Ремонт під прикриттям. Навіщо між заводами в Севастополі переміщують підбитий російський підводний човен? #крим #krym #crimea #крым

Ремонт під прикриттям

СЕВАСТОПОЛЬ – У Севастополі російський підводний човен «Ростов-на-Дону», уражений торік у вересні ракетним ударом прямо в сухому доку «Севморзаводу», перевели до «13-го судноремонтного заводу» ЧФ РФ. І в доці, і в СРЗ підводний човен повністю закритий маскувальними сітками, його стан невідомий. Міноборони Росії раніше заявляло, що його буде відновлено, експерти ж говорять про неможливість ремонту.

З сухого доку Севастопольського морського заводу вивели і переставили до «13-го судноремонтного заводу» Чорноморського флоту Росії (розташований у Кілен-бухті – КР) підводний човен «Ростов-на-Дону», пошкоджений під час ракетного удару 13 вересня 2023 року. Про це повідомляє Telegram-канал «Крымский ветер», опублікувавши відповідне фото. Підводний човен стоїть у бухті між двома плавучими майстернями. Всі три судна ретельно прикриті маскувальними сітками. За даними джерела Telegram-каналу, підводний човен перетягнули буксирами в ніч на 1 червня.

На відсутність «Ростова-на-Дону» в сухому доку «Севморзаводу» також звернув увагу OSINT-дослідник MT Anderson. Він проаналізував супутникові знімки за 5 червня – підводного човна там уже не було.

«Одне суттєве спостереження. Підводний човен проєкту 636.3 «Ростов-на-Дону» (Б-237), схоже, вийшов із сухого доку», – написав він у соцмережі Х.

«Наслідки удару катастрофічні»

У ніч на 13 вересня 2023 року по човну, що стояв у сухому доці Севастопольського морського заводу, було завдано ракетного удару Збройними силами України. Міноборони РФ повідомило, що внаслідок нічної атаки пошкоджено два російські кораблі. Йшлося про великий десантний корабель «Минск» і підводний човен «Ростов-на-Дону».

Удар по заводу завдали британські крилаті ракети Storm Shadow, писало видання Defense Express.


Пожежі після вибухів у сухому доку Севастопольського морського заводу. Крим, вересень 2023 року

«Втрата «Ростова» прибирає один із чотирьох підводних човнів ЧФ Росії – носіїв крилатих ракет, які відіграли важливу роль у завданні ударів по Україні та розширенні російської влади на Чорне море та Східне Середземномор’я», – зазначали в Міністерстві оборони Великої Британії.

18 вересня проєкт Conflict Intellegence Team опублікував фото пошкодженого підводного човна «Ростов-на-Дону». Знімки з’явилися у щоденному зведенні про хід війни в Україні, яку веде засновник проєкту Руслан Левієв. Фото, за його словами, вони отримали від одного з підписників.

Судячи з фотографій, по підводному човну було завдано два удари. Один – у носову частину, про нього на підставі супутникових знімків раніше заявляли експерти. Другий – у правий борт у зону за рубкою, цю частину підводного човна на супутникових знімках видно не було.

CIT наводив думку норвезького аналітика Тура Аре Іверсена, який вважає, що пошкодження отримали торпедний і житловий відсіки, а також удар міг торкнутися допоміжних приміщень та акумуляторних батарей. Іверсен зазначає, що для усунення таких пошкоджень підводний човен, швидше за все, потрібно переганяти на «Адміралтейські верфі» російського Санкт-Петербурга. На його думку, такий масштабний ремонт буде нерентабельним і субмарину простіше списати.

«Незважаючи на те, що Міністерство оборони Росії применшило пошкодження кораблів, дані з відкритих джерел свідчать про те, що «Минск» майже напевно був функціонально зруйнований, тоді як «Ростов», ймовірно, отримав катастрофічні пошкодження», – йшлося у повідомленні розвідки Великої Британії.

Маскування для ремонту?

Відтоді за майже дев’ять місяців у відкритому доступі не з’явилося жодної фотографії підводного човна «Ростов-на-Дону». Він, як і раніше, перебував у тому ж сухому доку, де був уражений ракетами. На початку жовтня 2023 року підводний човен частково закрили маскувальними сітками, повідомляв MT Anderson.

Наприкінці січня російське агентство ТАСС із посиланням на джерело в ОПК повідомило, що ремонт пошкодженого підводного човна буде завершено в червні 2024 року.

«Корабели Севастопольського морського заводу (філія Центру судноремонту «Звездочка», входить до ОСК) завершать ремонт «Ростова-на-Дону» та усунуть пошкодження, отримані 13 вересня 2023 року внаслідок українського удару крилатими ракетами по підприємству, до кінця першого півріччя цього року», – цитувало агентство слова співрозмовника.

Офіційно це у Міноборони РФ не підтвердили. За словами співрозмовника агентства, головним підрядником по ремонту субмарини виступає «13-й судноремонтний завод». У роботах також беруть участь фахівці «Адміралтейських верфей» (Санкт-Петербург), де був побудований підводний човен.


Дизельний підводний човен «Ростов-на-Дону» ЧФ РФ у Босфорській протоці. Туреччина, 2015 рік

У вересні 2023 року OSINT-аналітик H I Sutton, який спеціалізується на військових кораблях, писав, що субмарина після атаки майже напевно зазнала серйозних пошкоджень торпедного апарату. Він дійшов такого висновку на основі аналізу супутникового знімку, опублікованого у зведенні британської розвідки. На ньому видно, що ракета вдарила в носову частину підводного човна. Аналітик вважає, що вона пробила міцний корпус, який повинен витримувати тиск, коли човен перебуває під водою.

Водночас неназване джерело російського агентства ТАСС заявило, що міцний корпус встояв.

Якщо брати до уваги версію про два влучання, то вони пошкодили дві найважливіші частини корпусу підводного човна, вважає експерт Defence Express Іван Киричевський.

«…Пошкоджено носову частину корпусу, в якій розміщені торпедні апарати. Саме з них на таких човнах запускають ракети «Калібр». Виходить, що відсік, у якому були всі системи озброєння та керування ними, – знищено», – сказав він.

Друге влучаення помітно навпроти основних органів керування. На цьому місці видно дірку або вигин від вибуху. Це ті місця, де має стояти капітан, штурман і вся навігаційна апаратура.

«Якщо зважати на версію, що могло влетіти в носову частину і вивернути все вздовж корпусу, тоді тільки здавати на металобрухт і все. Тепер можна хіба що сперечатися, наскільки сильно цей корабель став непридатним для відновлення», – наголосив Іван Киричевський.

Спецоперація з дезінформації?

Свідчень про проведення робіт із ремонту підводного човна на «Севморзаводі» наразі немає. Принаймні, їх не було видно на супутникових знімках. Однак те, що човен перемістили в плавучому положенні до судноремонтного заводу в Кілен-бухті, може свідчити про закладення дірки в корпусі.

Цікавішим є приховане переміщення субмарини в нічний час. Кораблі вночі бухтами зазвичай не ходять, хіба що у виняткових випадках. А буксирування підводного човна в такий час – ризиковане завдання в усіх відношеннях.

У зв’язку з цим підвищена таємність перебазування, а також використання маскувальних сіток може свідчити не тільки про те, що російські військові намагаються приховати, в якій стадії перебуває ремонт пошкодженого підводного човна, а й про можливе приховування самого факту проведення ремонту.

Вдаючи, що ремонт йде повним ходом, Росія може його лише імітувати. Можливо, так у Чорноморському флоті сподіваються змусити ЗСУ ще раз витратити ракети на свідомо непридатний для бойового застосування об’єкт.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії . Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту : https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net . Також слідкуйте за основними подіями в Telegram , Instagram та Viber Крим.Реалії . Рекомендуємо встановити VPN .

ДЖЕРЕЛО