#громадськемісце Донька ексмера Полтави отримали підозру за роботу на партію Путіна під час виборів у Росії #крим #krym #crimea #крым

Служба безпеки затримала в Києві жінку, яку підозрюють у співпраці з російськими органами влади під час виборів у Росії у 2022 та 2023 роках, повідомляє пресслужба відомства 11 червня.

За даними СБУ, підозрювана є донькою колишнього мера Полтави Олександра Мамая, який наразі засуджений за корупцію. Місцеве видання «Полтавщина» повідомляє, що мова йде про Наталію Веретеннікову.

«Фігурантка володіє у Санкт-Петербурзі рекламним агентством, яке брало участь в PR-кампанії пропутінської партії «Единая Россия»… Проживаючи в Києві, колаборантка дистанційно управляла рекламним бізнесом в Росії й отримувала від нього мільйонні дивіденди», – йдеться у дописі.

У відомстві вважають, що за період співпраці з російською партією фігурантка отримала понад 35 мільйонів російських рублів.

Слідчі служби безпеки повідомили жінці про підозру за колабораційну діяльність. Їй загрожує до 12 років тюрми.

Також, за матеріалами СБУ, на все майно затриманої накладено арешт на загальну суму понад 270 млн гривень.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО