#громадськемісце Собачі справи чергового євпаторійського “мера” #крим #krym #crimea #крым

Собачі справи чергового євпаторійського “мера”

В останні дні новоспечений “мер” Євпаторії Олександр Юр’єв, який демонструє “ідейність” свого нацизму і нещодавно звозив на колись дитячий курорт на фотосесію пропагандиста агресора Олександра Таліпова, вирішив попіаритися і на “судовому процесі століття”.
Ця справа, про “честь, гідність” і тому подібні абстракції велася в Краснодарі між Юр’євим і власником сімферопольського притулку для собак “ЛабраДом”, колаборантом Дмитром Фроловим, який у 2022 році також вирішив попіаритися, але з “відправлення на фронт” лабрадора Сарделі.
Втім, предметом нинішнього “суду честі” стали звинувачення у бік Юр’єва, тоді “глави громадської ради” Сімферополя щодо саботажу “побудови притулку для собак”, і природно зниклих при цьому “бюджетних грошей”, а також щодо закликів “депутата міськради” Юр’єва знищувати бродячих собак відразу після вилову.
Затравкою даної епопеї стала фейкова заява Юр’єва про те, що “на сімферопольському ставку бездоглядні собаки загризли лебедя”, а далі він заявив у соцмережах, що його “ображають” “хворі, самотні, скривджені долею люди; збилися в зграї, як і бродячи собаки” і “намагаються тявкати”.
У всьому цьому “собачому весіллі” можна залишити “за кадром” багато, але слід зазначити, що Олександр Юр’єв не тільки “патентована мерзота”, як характеризують його “процесуальні опоненти”, але, судячи з усього, він дійсно патологічно не любить тварин і схильний у цій сфері до реальних перверсій.
Тут варто нагадати одразу два сюжети, і це не тільки й не стільки описана нами у 2021 році афера із “притулком для собак”, організованим у Західному Криму колонізаторами з Мурманська, де євпаторійські колаборанти відмивали чималі “бюджетні кошти”.
Головне тут – події 16 квітня, коли, нагадаємо, в окупованій Євпаторії згорів «Тропікпарк», розташований у колишньому парку атракціонів, і тоді у вогні, у жахливих муках, загинуло близько двохсот тварин.
Ми писали, що “раптова пожежа”, що випалила вщент розташований в ласій для забудови багатоповерхівками для колонізаторів паркової зони зоопарк, припала саме на чергову “зміну влади” у багатостраждальному місті, коли “мером” став “авторитетний дохгантер” Юр’єв.
При цьому “природно, цілком випадково” “свіжоназначений” Аксьоновим Олександр Юр’єв заявив, що після пожежі “раптово виявилося”, що “у «Тропікпарку» могло не бути чинних договорів на землю”.
Зазначимо, що “зачистка” ласої території під забудову в рамках путінської афери “Золоті піски”, могла пройти і в більш звичний спосіб – парочка “виявлених порушень” і багатостраждальний зоопарк просто б знесли.
Але саме в бажанні спалити живцем кілька сотень звірів можна простежити почерк патологічного садиста Юр’єва; кому надалі він вирішить завдати в Євпаторії болісної смерті для задоволення своїх болючих фантазій – покаже найближчий час.

ДЖЕРЕЛО