#громадськемісце Феодосійські “кадрові війни”: контроль за нафтобазою та фейкова “газифікація” #крим #krym #crimea #крым

Феодосійські “кадрові війни”: контроль за нафтобазою та фейкова “газифікація”

Останні дві доби кримські соцмережі жваво обговорюють “догану” від Сергія Аксьонова нещодавно “призначеному меру” Феодосії Ігорю Ткаченку. Предметом “стягнення” стало нібито “недбале ставлення міських чиновників до умов проживання власників багатоквартирних будинків” на вулиці Габрусєва, де нібито “будівництво будинків почалося ще в 2014 році, але в них досі немає побутового газу”.
Навіть для недосвідчених у “комунальному житті” Феодосії ясно, що “призначений” 22 грудня минулого року Ткаченко явно не основний фігурант цієї багаторічної афери.
Як ми писали раніше, він насправді є протеже клану “паливного бізнесу” Тихомирових, щільно підв’язаних до нафтобази порту Феодосії і до мережі заправок “Атан”, контрольованих через “фірму” “Кедр”, і відповідає Ткаченко за “прикриття” зовсім інших схем.
Примітно, що злочинний “блогер” Олександр Таліпов, далеко не чужий злочинним угрупованням Феодосії, вже заявив щодо “газового скандалу”, що “це звичайно ж не результат роботи Ткаченка”, але при цьому він впевнено спрогнозував “залишення” чергового “мера Феодосії”.
Стосовно багатостраждальних будинків достатньо вказати, що гроші на їхньому будівництві для “розселення аварійного фонду”, що почався, до речі, не в 2014, а в 2016 році, відмивав через прокладку “КРЕЧ-15” місцевий аферист Роман Лукічов, який давно ворогує з кланом Аксьонова.
Втім, про сумні наслідки даних “будівель століття” писали не лише місцеві “медіа”, а й “кремлівський офоціоз” ще 2020 року. Більше того, після нових заяв Аксьонова на цій справі вирішила попіаритися злочинна “прокуратура”, яка заявила про “позов” проти забудовника; але тут же виявилося, що щось подібне проти Лукичова вже давно припадає пилом в “апеляційній інстанції”.
Насправді трагікомічний поспіх Аксьонова з “відставкою” Ткаченка може мати досить просте пояснення. Після низки “бавовни та загорянь на нафтосховищах та нафтопереробних заводах півдня росії, логістика перевезень звідти палива до окупованого Криму стає максимально мінливою.
Тому посередники “паливних поставок” наживають на “густому тумані війни” багато мільярдів, відповідно, нафтобаза Феодосії різко посилила свою “інвестиційну привабливість”, а тому “битва тих, хто дивиться” за багатостраждальним окупованим містом тільки посилиться.

ДЖЕРЕЛО