#громадськемісце 11 російських суддів із Криму заочно засудили за держзраду – прокуратура АРК #крим #krym #crimea #крым

В Україні заочно засудили 11 російських суддів із Криму за державну зраду, заявляє прокуратура АР Крим.

Згідно з повідомленням, йдеться про:

  • Джанкойський, Сімферопольський та Ленінський районні суди;
  • Севастопольський, Алуштинський та Феодосійський міські суди;
  • Залізничний районний суд Сімферополя та Ленінський районний суд Севастополя.

«Своїми діями та рішеннями вони сприяли становленню та функціонуванню окупаційних судових властей у Криму, а також надавали допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України», – йдеться у повідомленні.

Фігурантів визнано винними у вчиненні державної зради (ч.1 ст.111 КК України) та засуджено до позбавлення волі на строк від 10 до 14 років.

Представник президента України в АР Крим Таміла Ташева заявила, що «одним із пріоритетних завдань України після деокупації Криму стане виявлення та притягнення до відповідальності тих, хто сприяв російській анексії півострова». За її словами, ті, хто вчиняв злочини проти людяності та військові злочини, порушував права людини та вчиняв злочини, визначені як геноцид, мають бути притягнуті до відповідальності.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО